Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy A05 Польша - Палермо

05:00 Bialystok Dworzec BIACOMEX, ul. Bohaterów Monte Cassino
09:30 Walbrzych Parking przy hotelu “Sudety” ul.Parkowa
06:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
10:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
06:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
18:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
11:00 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:00 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4
09:00 Krasnik dworzec PKS
09:00 Krasnik dworzec PKS
06:30 Krasnystaw Parking po przeciwnej stronie dw. PKP
09:30 Annopol Dworzec autobusowy
09:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
07:00 Zamosc Dw. PKS st.0
07:00 Chelm dworzec PKS
09:30 Rymanow Stacja BP
06:10 Lomza Dw. PKS
13:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
10:00 Swidnica Dw. PKS ul. Kolejowa st. nr 7
06:50 Ostroleka dworzec PKS
10:00 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
09:45 Ozarow Dworzec autobusowy
10:00 Nisko Plac Wolności
13:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
10:30 Dzierzoniow Dw.PKS przy PKP
07:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
14:30 Opole Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
08:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, st.0
09:30 Pulawy Dworzec PKS, stan. 8, ul. Lubelska
10:20 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:50 Pułtusk Dworzec autobusowy
10:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parking za Hotelem “Accademia”
14:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
08:45 Lubaczów Parking Dw.PKS przystanek "Wagabunda"
12:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
15:00 Strzelce Opolskie hotel Leśny
10:45 Jaslo Dworzec PKP przystanek Wagabunda
15:00 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:30 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:45 Radom dworzec PKS
11:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
11:00 Tarnobrzeg Dworzec PKS
09:00 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
15:15 Zabrze Pl. Warszawski
11:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
11:15 Baranów Sandomierski Dworzec, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
11:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
11:40 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
09:45 Jaroslaw Dworzec PKP
11:40 Mielec Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
15:30 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:50 Piotrkow Trybunalski Dw. PKS
10:00 Przeworsk Dworzec PKS
11:30 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
12:15 Kielce Dworzec PKS
13:30 Radomsko dworzec PKS
12:45 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
11:50 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
10:30 Lancut Stacja Orlen przy drodze A4
14:15 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
11:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
12:30 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:00 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
11:30 Ropczyce Dworzec, stan. B.P. Batory
15:00 Sosnowiec Parking ul. Baczyńskiego 2
12:00 Debica Dworzec PKP
13:30 Mszana Dolna Dworzec PKS
14:00 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:15 Pilzno Parking przy barze TAURUS
12:45 Tarnow Dw. PKP, przystanek Wagabunda
13:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
14:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
15:00 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
20:00 Brno Bus Station Street. Benešova, opposite the Grand Hotel
02:30 Villach Hauptbahnhof
04:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
09:00 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
12:30 Roma Autostazione Tiburtina
15:30 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
16:30 Salerno Piazza Concordia
19:30 Cosenza Dw. Kolejowy - Vagliolise
20:30 Lamezia Terme Dworzec kolejowy
21:00 Vibo Valentia Terminal Bus scuola di Polizia
22:00 Reggio di Calabria Lido Stacja Paliw Q8
22:20 Villa San Giovanni Dw. Kolejowy
23:20 Messina Dworzec kolejowy
00:45 Catania Dworzec kolejowy, przystanek AGAT
01:45 Siracusa Dworzec kolejowy
Przewoźnik: Agat
Bagaż: 2 bags up to 30kg 90x75x25 cm free
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not allowed
Zasady zwrotu: do 336g: 90%
odjazd od 336g do 72g: 75%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 0g: 10%
Zniżki: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information