Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy BG012 Sofia - Hamburg - London

11:00 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
17:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
02:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
19:45 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
21:15 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
07:00 Praha Bus Station "Florenc"
09:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
10:00 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
11:00 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
11:45 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
12:15 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:45 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:45 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
15:45 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:30 Köln airport Flughafen ZOB
21:30 Aachen Wilmersdorfer Straße
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 2 bag up to 30kg -free
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information