Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Cernivtsi-Savona

09:20 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
10:50 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
12:00 Ivano-Frankivsk Bus Station, 30 Zaliznichna str.
14:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
15:50 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
18:25 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 214
19:30 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
12:55 Trento Piazza Dante
14:40 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
16:05 Brescia P.Leortomercato V.Orzinuovl
17:05 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
18:10 Milano Terminal Bus di Lampugnano-Giulio Natta
19:10 Novara Bus station, Largo Pastore 1
20:45 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
22:25 Genova Piazza Della Vittoria
23:10 Savona Piazza Del Popolo
Przewoźnik: Odri
Zasady zwrotu: do 48g: 85%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information