Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy E-770 Netherlands - Germany - Poland

15:00 Bonn Thomastr. - Busparkplatz am alten Friedhof
13:00 Amsterdam dworzec autobusowy Eurolines Duivendrecht, Stationsplein
04:10 Olesnica Dw.PKS
05:00 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
07:00 Krapkowice Stacja LOTOS, przy drodze 45 Krapkowice-Opole (między Strzelcami Op, a Opolem)
09:15 Tychy zatoka MPK przy Hotelu Tychy, ul.Jana Pawła II
09:00 Sosnowiec Parking ul. Baczyńskiego 2
11:15 Jedrzejow Przystanek kom. miejskiej przy rondzie
12:30 Mielec Dw. PKS przystanek „Wagabunda”
10:15 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
14:45 Lubaczów Parking Dw.PKS przystanek "Wagabunda"
15:30 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
14:00 Rotterdam Busstation Conradstraat
05:15 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
07:45 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
08:15 Kedzierzyn-Kozle Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
09:35 Pszczyna Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
09:45 Czestochowa Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
12:00 Kielce Dworzec PKS
12:50 Baranów Sandomierski Dworzec, ul. Fabryczka/ul. Krakowska
10:45 Mszana Dolna Dworzec PKS
15:45 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
17:00 Krefeld Hbf, Südseite
14:50 Breda Central Station - Stationweg
05:45 Kalisz Dw.PKP
08:45 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
08:45 Polska Cerekiew Przystanek przy sklepie RTV AGD
09:55 Czechowice-Dziedzice Dworzec PKS, ul. Niepodległości
10:30 Radomsko dworzec PKS
12:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
13:10 Tarnobrzeg Dworzec PKS
11:15 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
16:15 Zamosc Dw. PKS st.0
17:30 Moers Hbf- Südseite, Willy Brandt Platz
16:15 Eindhoven Parking P1, za dw. kolejowym ul. Dorgelolaan
11:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
09:05 Raciborz dworzec PKS
10:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:15 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
13:15 Radom dworzec PKS
13:40 Stalowa Wola Dworzec PKS
11:45 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
17:00 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
17:45 Duisburg Otto-Keller-Straße
17:05 Venlo Central station
09:35 Rybnik Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
13:00 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:15 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
14:00 Nisko Plac Wolności
12:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
18:30 Bochum Wittener Straße, under the railway bridge
17:30 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
09:50 Zory Dworzec PKS
13:30 Ostrowiec Swietokrzyski Parking za Hotelem “Accademia”
15:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
12:45 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
20:45 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
18:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
10:05 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
14:15 Ozarow Dworzec autobusowy
16:30 Chelm dworzec PKS
13:00 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
22:15 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
18:50 Essen Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
10:25 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
14:30 Annopol Dworzec autobusowy
17:00 Krasnystaw Parking po przeciwnej stronie dw. PKP
13:15 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
03:20 Olszyna Stacja Orlen, zjazd z autostrady Łęknica/Żary przy drodze nr 12
19:15 Dortmund Steinstraße 54
11:00 Cieszyn Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
15:00 Krasnik dworzec PKS
13:45 Krosno Przystanek `WAGABUNDA`, Dw. PKP
04:20 Legnica Nowodworska 30A
11:15 Skoczow Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
13:50 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
05:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
11:30 Ustron Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
14:20 Rymanow Stacja BP
06:45 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
11:35 Ustron Parking przy supermarkecie POLANA, ul.3 Maja
14:45 Sanok Dworzec PKP, ul. Dworcowa
07:15 Strzelce Opolskie hotel Leśny
07:50 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
08:50 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
09:15 Chrzanów Stacja paliw Shell, ul. Trzebińska 72
10:00 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
10:45 Bochnia Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
11:00 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
11:30 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
11:35 Tarnow Stacja MĄDEL ul. Mostowa 14
12:00 Pilzno Parking przy barze TAURUS
12:15 Debica Dworzec PKP
12:30 Ropczyce Dworzec, stan. B.P. Batory
13:00 Rzeszow Dw. PKP, przystanek Wagabundy
13:15 Lancut Stacja Orlen przy drodze A4
13:30 Przeworsk Dworzec PKS
13:50 Jaroslaw Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
14:25 Przemysl dworzec PKS
14:25 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
Przewoźnik: EUROLINES-MĄDELTRANS
Zasady zwrotu: do 72g: 90%
odjazd od 72g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 0g: 5%
Zniżki: 10% Emeryci od 55 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information