Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Huelva - Kiev

10:00 Malaga Dworzec autobusowy
11:30 Granada Dworzec autobusowy
13:30 Almeria Dworzec autobusowy
16:30 Cartagena Bus Station
17:30 Murcia Dworzec autobusowy, Bolos 33
18:30 Alicante Dworzec autobusowy, ul. Muelle de Poniente, port morski
21:30 Valencia Dworzec autobusowy, ul. Avinguda Mendez Pidal 13
22:30 Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
01:30 Tarragona Bus Station
02:30 Barcelona Bus Station "Nord"
03:00 Gerona Bus Station
10:30 Chop cło (UA-HU)
11:00 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
12:00 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 14
15:00 Stryi Bus Station, 7 Vokzalnaya str.
16:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
18:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
20:00 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
22:00 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
00:01 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
02:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
Przewoźnik: Universe
Bagaż: 2 bag up to 60x40x30 - free, every next - 20 EUR
Informacje dodatkowe: Changing the date of departure - 10EUR
Zasady zwrotu: do 48g: 80%
odjazd od 48g do 24g: 70%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
30% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information