Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kiev - Kryvoi Rog (08:00) (7)

08:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia, 2
08:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
08:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
08:30 Kiev Metro Charkivska
08:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
09:00 Boryspil Sil'po market
11:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
11:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
13:00 Kirovohrad Bus Station "Rybak"
15:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bag up to 20kg-free, every next from 50 UAH
Zasady zwrotu: do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information