Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Kryvoi Rog - Kiev (12:00) old

12:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
14:00 Kirovohrad Bus Station "Rybak"
15:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
16:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
18:00 Boryspil Sil'po market
18:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
18:40 Kiev Metro Charkivska
18:50 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
19:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
19:10 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Zasady zwrotu: do 24g: 50%
po 24g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information