Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy LEB9158 Lvov-Bohumin-Parndorf

23:00 Lviv Railway Station, luggage space, 1 Dvortsova str.
23:35 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
03:15 Krakovets cło (UA-PL)
03:15 Korczowa granica PL-UA
04:35 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy 1, przed wejściem głównym
07:25 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
08:35 Katowice Dworzec kolejowy, ul. Andrzeja
09:40 Chalupki CLO
09:41 Bohumín CLO
09:55 Bohumín Dworzec PKP Novy Bohumin
10:20 Ostrava Dworzec kolejowy Svinov, bus stop in front of station, Peterkova str.
11:35 Olomouc Stacja kolejowa, ul. Jeremenkova, blízko Ceska posta
12:40 Brno Bus Station "Zvonarka"
13:25 Mikulov CLO
13:25 Drasenhofen CLO
14:50 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
15:20 Wien airport Schwechat Airport Bbf.
Przewoźnik: LEO Express
Informacje dodatkowe: Vehicle registration numbers 5AN7491 or 5AN7521
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-14 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information