Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Moskva-Koln-Karlsruhe

13:30 Moskva Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
19:00 Smolensk Dworzec, ul.Kasena 13
20:30 Gomel Bus Station, pl.16, 1 Kurchatova str.
21:00 Mogilev Dworzec, ul.Leninskaha 93
21:30 Zhlobin Bus Station, Uritskogo str.
22:30 Babruysk ul. Puskina 153
00:50 Minsk Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
03:00 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
05:30 Brest Bus Station str. Mitskevicha 35
20:00 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
22:30 Magdeburg Hbf. ZOB, Hst. 7
23:30 Braunschweig ZOB
00:40 Hannover Hbf, ZOB Hst. 5
02:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
03:15 Tostedt Bremer Straße 36
04:15 Bremen ZOB
06:15 Osnabruck Fernbushaltestelle
08:15 Dortmund ZOB
09:30 Düsseldorf Hbf.,Worringer Str. 107
10:30 Köln airport Flughafen ZOB
Przewoźnik: VISIT TOUR
Bagaż: 2 bag up to 25kg(60х50х25)-free, every next from 10 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information