Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy N92 Мюнхен - Эссен

23:20 München ZOB
00:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
03:00 Karlsruhe Hbf, ZOB
03:50 Heidelberg Hauptbahnhof
04:15 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
05:00 Darmstadt Hbf, Westseite
05:30 Frankfurt am Main airport Lotnisko
06:00 Frankfurt am Main Hbf
08:05 Bonn Thomastrasse
08:40 Leverkusen Dworzec kolejowy
09:35 Düsseldorf Hbf., Fernbusbhf., Worringer Str.
10:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Zasady zwrotu: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information