Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Odessa - Alchevsk

08:00 Odessa Dworzec Italyanskiy bulvar, 5
10:50 Mykolaiv Monument T-34
12:50 Kherson Dworzec Yug, ul. Privokzalnaya, 1
14:35 Nova Kakhovka Dworzec ul.Yuzhnaya
16:05 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
18:10 Zaporizhia Dworzec, Prospekt Lenina 20
20:30 Dnipro Zelezniční stanice, obszar Petrovskogo 1
23:40 Kharkiv "McDonalds" (ul. Poltawa Way, 57)
03:00 Goptovka customs UA
05:00 Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs RU
06:20 Shebekino Request stop
10:30 Rossosh Request stop
17:30 Donetsk (Rostovskaya obl.) customs RU
18:30 Izvarino (Luganskaya obl.) customs UA
19:40 Krasnodon Velika Kishenya, ul.Kotova, 16
20:35 Lugansk Dworzec ul. Oboronnaya, 28
21:30 Alchevsk Dworzec Ukrtelekom
Przewoźnik: AstraTravel
Bagaż: 1 bag up to 30kg (100x50x30) - free , every next up to 15kg or 0.25m 50 UAH
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 50%
odjazd od 24g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Dzieci 0-8 lat
99% Dzieci 0-3 (bez miejsca)

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information