Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Praha - Odessa

09:00 Praha Bus Station "Florenc"
12:10 Brno Bus Station "Zvonarka"
14:10 Frydek-Mistek Dworzec
17:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
03:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
08:50 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:50 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
14:30 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
19:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Odessa Dworzec "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
Przewoźnik: OOO Turist
Bagaż: 1 bag 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Carriage of small dogs in cages with all documents is possible, extra pay - need to clarify.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 80%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information