Filtry

Cena
Czas odjazdu
00.00god
23.59god
Czas przyjazdu
00.00god
23.59god
Rodzaje połączeń
Rodzaj transportu

Wybór komfortu

Rodzaj komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Praha - Odessa

09:00 Praha Bus Station "Florenc"
12:10 Brno Bus Station "Zvonarka"
14:10 Frydek-Mistek Dworzec
17:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
03:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
05:50 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
08:50 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
10:50 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
14:30 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
19:00 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
19:30 Odessa Dworzec "Privokzalnaja", ul. Starosennaja 1
Przewoźnik: OOO Turist
Bagaż: 1 bag 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Carriage of small dogs in cages with all documents is possible, extra pay - need to clarify.
Polityka zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 85%
odjazd od 24g do 12g: 80%
po 12g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać