Плануєте поїздку за кордон? Зараз на деяких пунктах пропуску спостерігаються затримки в обох напрямках. Якщо у вас щільний графік або запланована пересадка — радимо обирати рейси із запасом часу.
INFOBUS
Звідки
Куди
Туди
Назад
Знижка до 50%
  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Завтра Післязавтра
Усього відгуків: 452 Рейтинг: 3,8
Транспортний засіб: 4,0
Персонал: 3,7
Ціна та якість: 3,7

Якщо вас зацікавив перевізник, більш повну картинку дозволить скласти відгуки клієнтів. З ними ви можете ознайомитися нижче.

Відгуки пасажирів про перевізників

  • 5,0
    Пловдив - Стамбул

    Вперше поїхали з Arda Tur, але залишилися неймовірно задоволені. На зупинку автобус прибув вчасно, а в сам Стамбул прибув навіть на годину раніше, ніж було написано в додатку. Якість водіїв — шикарна. Хороша і акуратна їзда, так і допомогли з сумками. У салоні було комфортно, чисто, кондиціонер працював всю поїздку, і не було відчуття холоду за весь час, просто комфортна температура. Єдине що напевно пропустили, це чи є зарядний порт в автобусі, його не було, тому візьміть з собою павербанк на майбутнє.

  • 3,3
    Афіни - Софія

    ⭐️⭐️⭐️

  • 3,0
    Салоніки - Сонячний берег

    Придбав прямий квиток з Салоніків (Греція) до Сонячного берегу (Болгарія), в якому не була вказана необхідність пересадки. У Болгарії мене висадили у Дімітровграді і сказали, що автобус далі не їде, а я пропустив свою пересадку, тому що спав. Я не спав і ніяких об'яв про необхідність пересадки з боку персоналу не було. В результаті, через 2,5 години мене посадили на інший автобус до Сонячного берега. На якому я і доїхав до кінцевого пункту.

    В результаті замість 12 годин в дорозі був 18. На пошту пишуть менеджери infobus якусь маячню, абсолютно не розібравшись в ситуації, ссилаючись на інформацію від перевізника про те, що я сам винен і проспав свою пересадку. В той час як можна було написати слово "вибачте"(всі ми люди, всі мають право на помилку і в житті всяке може статися).

    Надалі хотілося б бачити інформацію про необхідність робити пересадку у своєму білеті або отримати більшу інформативність від персоналу перевізника.

    АрдаТур29.05.2026

    Привіт,

    Ваша поїздка була б не такою довгою, якби ви не спали на задніх сидіннях автобуса. Ваше перевезення до Сонячного Берега було здійснено першим можливим нашим транспортом у цьому напрямку.

    YURII29.05.2026

    Пишіть в білеті, що спати в вашому автобусі не можна.

  • 4,8
    Дрезден - Прага

    Читала негативні відгуки.

    Але своєю поїздкою я була задоволена. Щоправда, автобус в Дрезден спізнився на 20 хвилин, але в Прагу приїхали вчасно.

    Ціна відповідає якості.

    Бажано отримувати повідомлення на емейл про затримку рейса

  • 3,3
    Стамбул - Сонячний берег

    Дуже довго стояли на кордоні Туреччини , виявили нелегала ….через це ,опинилися в дома о 01:00 ночі……

  • 5,0
    Стамбул аеропорт - Сонячний берег

    Водій ввічливий, люди дружелюбні, дуже комфортна поїздка

  • 4,0
    Салоніки - Софія

    1. Автобус зручний.

    2. Автобус запізнився на початкову станцію.

    3. Не зрозумілі зупинки під час дороги - на кордоні Греція-Болгарія 30хв dutyfree, ще 15хв серед поля.

    4. Можна рейс зробити швидшим, але чомусь перевізник вирішив по іншому

  • 1,0
    Стамбул аеропорт - Бурґас

    Автобус не приїхав у аєропорт. Перевізник сказав, зо заради трьох людей він не буде заізжати до аєропорту та поіхав прямо з автовокзалу до Болгарії

    INFOBUS Адміністратор сайту 09.09.2025

    Добрий день!

    Ми отримали ваше звернення і передали опис вашої ситуації перевізнику. Запит на компенсацію зараз знаходиться на розгляді перевізника. Як тільки ми матимемо відповідь, відразу вас повідомимо. Зробимо все від нас залежне, щоб надати вам відповідь якнайшвидше.

  • 5,0
    Салоніки - Софія

    Салоніки -Софія. Все добре. Автобус трохи спізнився, про що попередили на автостанції. В Софію прийшов вчасно. Персонал супер. Автобус чистий та комфортний. Туалет не працює, але роблять зупинку біля кафе,щоб всі сходили . Дякую!

  • 5,0
    Софія - Салоніки

    Я мала до посадки 2 години. На вокзалі взяли мої речі в свою кімнату ( самі запропонували). Це дуже було зручно. Автобус подали вчасно, допомогли з багажем. Салон супер. Все вчасно. Єдине, що незрозуміло, на сайті вказано було, що останні квитки. А в автобусі на 56 осіб нас їхало 10. Поїздкою задоволена. Рекомендую.

  Зачекайте

Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
loading loading
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.