Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
ZUBUSTIK › Умань - Кривий Ріг
Дякую службі підтримки, надали усю необхідну інформацію щодо рейсу
ZUBUSTIK › Чортків - Камянець-Подільський
Приємно здивувала якість автобуса - з пасами безпеки і підставкою для ніг. Також окрема подяка за бонуси які зменшили вартість поїздки.
Доброго дня.Дякуємо що обираєте саме нашого перевізника.
ZUBUSTIK › Вінниця - Хуст
Поганий рейс
Більше не поїду
ZUBUSTIK › Каліш - Тернопіль
Поїздкою задоволена.Надалі буду користуватися вашими послугами.Дякую.
Доброго дня.Дякуємо що обираєте саме нашого перевізника.
ZUBUSTIK › Миколаїв - Вінниця
Чесно кажучі дуже рідко користуюсь перевізниками, немає із ким порівнювати.
В цілому від виїзду з Миколаєва до Немирова враження терпіми. Можна було б і коректніше комунікувати із людьми, раз ви вже працюєте в сфері послуг.
Але факап в Немирові із висадкою пасажирів "до Вінниці", бо автоус повертався до Умані..то було неочікувано.
неочікувано саме поведінкою і реакцією водіїв. В них здається не було розуміння того, що вони якщо і висаджують, то мають якось і організувати подальший доїзд пасажирів! абослютно не орієнтувались ні де автосатнція в місті. Ні чи буде інший автобус. Добре що процес розборок затчгнувся на хвилин 10 і був попутній автобус Запоріжжя Таллін здається. доїхали!
ZUBUSTIK › Тернопіль - Каліш
Поїздкою задоволена.Надалі буду користуватися вашими послугами.Усім раджу обирати саме цього перевізника
ZUBUSTIK › Ивано-Франковск - Еленя-Гура
НЕ КУПУЙТЕ квитки за цим рейсом. Вас ніхто не попередить що буде дуже багато пересадок. В івано-франківську нас забрав старий радянський автобус, привіз в недобудову за Львовом (щастя, що там було кафе і туалет) і ми чекали годину щоб сісти у свій автобус, але коли ми сіли в автобус, нам сказали що це теж не наш автобус і в наш буде пересадка на кордоні. Жінки стали телефонувати перевізнику, з питаннями чому нас не попередили. Але одна пересадка це не так страшно, подумала я. Водії відносилися дуже погано, валізи ніяк не маркують, садили де і як попало, в черзі коли ми стояли з паспортом і квитком сказали «ідіть десь собі заді станьте, ми спочатку своїх пасажирів посадимо». Тобто якщо я заплатила 3500 грн то я не ваш пасажир? На кордоні ми знову пересідали, потім пересадка у Вроцлаві в бусік з водієм, який на моє зауваження, що ніхто не попередив про пересадки, сказав мені «не хочеш, не сідай, мені не треба робити нерви». Валізи кидалися, люди робили зауваження водієві на що він сказав «іди замість мене вигружай як такий розумний» відношення до людей просто огидне. Жінка, яка відповідає за перевізки просто посміялась з водієм з фрази «не хочеш, не сідай». Я сказала, що напишу відгук, і на це мені відповіли «ви хоть пишіть, хоть не пишіть, це все одно нічо не дає». Кожен водій з яким ми їхали мав залізобетонне виправдання «я не відповідаю за ваші незручності, я просто вас везу свою частину дороги». Дійсно, поганий відгук їх не обходить, вони заробляють гроші, а люди хай вже якось потерплять, не будемо ми, буде хтось інший, тому люди, побережіть свій час, нерви та гроші. Нехай цей відгук все ж таки комусь допоможе і ви доїдете з комфортом, і з базовим сервісом та повагою до вас як до пасажирів. Особисто я для себе вирішила, що «можливі пересадки», це троянський кінь, і коней за всю поїздку можна зустріти чимало. Краще вже потягом їхати, все одно вони висаджують людей не на автостанціях, а на тротуарах і парковках.
ZUBUSTIK › Груєць - Тернопіль
Поїздкою 12.05 задоволена. Водії ввічливі. Багаж складено акуратно. Шкода, що із запізненням прибув автобус. Пересадки відбувалися оперативно, організовано, зупинки та пересадки оголошено заздалегідь.
ZUBUSTIK › Суми - Гожув-Велькопольський
Все добре. Автобуси комфортабельні. Водії чемні.
Дякуємо, що обрали ZUBUSTIK.
ZUBUSTIK › Ольштин - Рівне
Їхали в сб 9-го травня. Що сказати про перевізника? Водії нормальні. Автобус старенький, але чистий. Але - година очікування у Варшаві (всі пасажири мали погуляти). Потім - довго на кордоні з українського боку, це - практично без черги, просто автобус відправили на додатковий огляд. Потім - пересадка когось у Львові. Потім - "з'їзд автобусів" у файному місті Тернопіль і теж пересадка частини пасажирів. І як результат: ніби все добре, а спізнились на понад 4 години. Щодо пересадок: вони ж погоджені, щоб всім автобусам прибути на одну автостанцію на орієнтовно один час, так? Тоді питання: а з графіком по рейсу це як співвідноситься? Значить, спізнення заплановане? Було б добре пояснити пасажирам і не ставити в графіку те, що взагалі то не мало відбутись. Бо це - свідомий обман споживача. Якби не вказаний у графіку час прибуття - точно їхала б з перевізником-конкурентом, який виїздив пізніше. Про вай-фай: значок Старлінку світився. Але без інтернету: фірма не оплатила? Добре, що у частини пасажирів був роумінг. Але одна пані питала про інтернет, бо не бачила, що їй написали ті, хто мав зустрічати. Розетку знайшла лише для зарядки через "вилку". І на всяк випадок ще: невігідно купувати білет в Польщі через Приват. Якось так...
Дякуємо за відгук. Затримка на кордоні, на жаль, є фактором, на який перевізник не може вплинути. Щодо пересадок — вони передбачені логістикою маршруту та дозволяють забезпечувати регулярне сполучення для пасажирів. Дякуємо за Вашу оцінку роботи водіїв. Ми постійно працюємо над покращенням сервісу та комфорту поїздок.»