• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Бидгощ - Хмельницький

Купити квитки на автобус Бидгощ - Хмельницький: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Хмельницький. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Бидгощ в Хмельницький і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Хмельницький дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
08:20 – 10:35 БидгощХмельницький

26 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

08:20 – 10:35 БидгощХмельницький

26 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

09:30 – 06:45 БидгощХмельницький

21 год. 15 хв.

Кожен день

09:30 – 06:45 БидгощХмельницький

21 год. 15 хв.

Кожен день

11:10 – 07:50 БидгощХмельницький

20 год. 40 хв.

Кожен день

11:30 – 10:10 БидгощХмельницький

22 год. 40 хв.

Чт

11:40 – 08:10 БидгощХмельницький

20 год. 30 хв.

Вт, Сб

11:40 – 08:10 БидгощХмельницький

20 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Нд

11:45 – 09:50 БидгощХмельницький

22 год. 5 хв.

Кожен день

12:10 – 10:35 БидгощХмельницький

22 год. 25 хв.

Вт, Чт, Нд

12:10 – 10:35 БидгощХмельницький

22 год. 25 хв.

Вт, Чт, Нд

13:50 – 11:25 БидгощХмельницький

21 год. 35 хв.

Пн, Сб

14:00 – 09:10 БидгощХмельницький

19 год. 10 хв.

Кожен день

14:00 – 09:10 БидгощХмельницький

19 год. 10 хв.

Кожен день

17:40 – 11:35 БидгощХмельницький

17 год. 55 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб

Маршрут на карті

Як з Бидгощ швидко доїхати до центру Хмельницький в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Бидгощ і куди прибувають до Хмельницький. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя