За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Чернівці - Ряшів

Купити квитки на автобус Чернівці - Ряшів: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Ряшів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Чернівці в Ряшів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Ряшів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 16:50 ЧернівціРяшів

9 год. 20 хв.

Кожен день

07:30 – 16:50 ЧернівціРяшів

9 год. 20 хв.

Кожен день

09:30 – 22:50 ЧернівціРяшів

13 год. 20 хв.

Чт

11:00 – 22:20 ЧернівціРяшів

11 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 22:20 ЧернівціРяшів

11 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

13:00 – 22:10 ЧернівціРяшів

9 год. 10 хв.

Кожен день

14:05 – 01:20 ЧернівціРяшів

11 год. 15 хв.

Пн

14:05 – 01:20 ЧернівціРяшів

11 год. 15 хв.

Ср, Сб, Нд

14:05 – 01:20 ЧернівціРяшів

11 год. 15 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

14:50 – 02:25 ЧернівціРяшів

11 год. 35 хв.

Кожен день

16:00 – 03:00 ЧернівціРяшів

11 год. 0 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Чернівці швидко доїхати до центру Ряшів в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Чернівці і куди прибувають до Ряшів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ModultransТорунь - Львов

Поездка прошла нормально. Спасибо)

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Ехал со Львова до Вроцлава 19 ноября. Претензий нет.

ModultransГданьск - Львов

Все було супер, водії привітні і відповідальні . Шкода лише що митниця тримає людей по 6-8 годин і це реальний безпрєдєл , який, в тім нічого до перевізника не має!)

ModultransБыдгощ - Львов

Комфорт автобуса.

ModultransВаршава - Львов

Їхали швидко,без затримок і дісталися вчасно.Водії професіонали.Але,бардак з місцями. Вперше зтикаюся з відсутністю позначених на білетах місць.В чому проблема ? Посадка добре попсувала нерви.

МодультрансЛьвов - Краков аэропорт

Дуже добре, швидко, якісно, вчасно, 10 з 10

МодультрансИвано-Франковск - Ополе

Вцілому позитивно. Автобус не старий,але сидіння занадто жорсті. Під завершення поїздки боліли сідниці. По території України не було вай- фай. Підключили аж за 150 км після кордону в Польщі.

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Поїздкою задоволений

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя