Podle času
Podle ceny

Autobusy Chernivtsi - Rzeszow

Koupit jízdenky na autobus Chernivtsi – Rzeszow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Rzeszow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Chernivtsi do Rzeszow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rzeszow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 16:50 ChernivtsiRzeszow

9 hod. 20 min.

Denně

07:30 – 16:50 ChernivtsiRzeszow

9 hod. 20 min.

Denně

09:30 – 22:50 ChernivtsiRzeszow

13 hod. 20 min.

Čt

11:00 – 22:20 ChernivtsiRzeszow

11 hod. 20 min.

Út, Čt, So

11:00 – 22:20 ChernivtsiRzeszow

11 hod. 20 min.

Po, St, Pá, Ne

13:00 – 22:10 ChernivtsiRzeszow

9 hod. 10 min.

Denně

14:05 – 01:20 ChernivtsiRzeszow

11 hod. 15 min.

St, So, Ne

14:05 – 01:20 ChernivtsiRzeszow

11 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá

14:05 – 01:20 ChernivtsiRzeszow

11 hod. 15 min.

Po

14:50 – 02:25 ChernivtsiRzeszow

11 hod. 35 min.

Denně

16:00 – 03:00 ChernivtsiRzeszow

11 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Chernivtsi do centra Rzeszow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Chernivtsi a příjezdu v Rzeszow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací