За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Долина - Краків

Купити квитки на автобус Долина - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Долина в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:20 – 21:50 ДолинаКраків

11 год. 30 хв.

Кожен день

12:00 – 21:30 ДолинаКраків

9 год. 30 хв.

Вт, Пт

12:00 – 21:30 ДолинаКраків

9 год. 30 хв.

Ср, Чт, Нд

12:00 – 21:30 ДолинаКраків

9 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:05 – 23:00 ДолинаКраків

8 год. 55 хв.

Пт

15:30 – 00:45 ДолинаКраків

9 год. 15 хв.

Вт, Чт, Сб

16:10 – 01:10 ДолинаКраків

9 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

16:10 – 01:10 ДолинаКраків

9 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб

18:05 – 03:25 ДолинаКраків

9 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:35 – 04:05 ДолинаКраків

9 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

19:10 – 04:05 ДолинаКраків

8 год. 55 хв.

Кожен день

19:10 – 03:55 ДолинаКраків

8 год. 45 хв.

Кожен день

19:30 – 04:20 ДолинаКраків

8 год. 50 хв.

Ср, Сб, Нд

19:35 – 04:20 ДолинаКраків

8 год. 45 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

19:35 – 04:20 ДолинаКраків

8 год. 45 хв.

Пн

Маршрут на карті

Як з Долина швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Долина і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ModultransТорунь - Львов

Поездка прошла нормально. Спасибо)

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Ехал со Львова до Вроцлава 19 ноября. Претензий нет.

Яцив ФОПВроцлав - Ивано-Франковск

Гарний перевізник. Раджу всім.

Яцив ФОППрага - Львов

Спасибо! поездка прошла хорошо!

ModultransГданьск - Львов

Все було супер, водії привітні і відповідальні . Шкода лише що митниця тримає людей по 6-8 годин і це реальний безпрєдєл , який, в тім нічого до перевізника не має!)

Яцив ФОППрага - Вроцлав

Поездка нормальная.

ModultransБыдгощ - Львов

Комфорт автобуса.

ModultransВаршава - Львов

Їхали швидко,без затримок і дісталися вчасно.Водії професіонали.Але,бардак з місцями. Вперше зтикаюся з відсутністю позначених на білетах місць.В чому проблема ? Посадка добре попсувала нерви.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя