За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Ессен - Київ

Купити квитки на автобус Ессен - Київ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Київ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ессен в Київ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Київ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:15 – 16:30 ЕссенКиїв

34 год. 15 хв.

Вт

06:15 – 16:00 ЕссенКиїв

33 год. 45 хв.

Вт

06:30 – 13:25 ЕссенКиїв

30 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

06:30 – 13:00 ЕссенКиїв

30 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

07:00 – 13:30 ЕссенКиїв

30 год. 30 хв.

Нд

07:40 – 17:00 ЕссенКиїв

33 год. 20 хв.

Вт, Сб

08:50 – 15:30 ЕссенКиїв

30 год. 40 хв.

Вт, Сб

08:50 – 15:00 ЕссенКиїв

30 год. 10 хв.

Вт, Сб

08:50 – 15:30 ЕссенКиїв

30 год. 40 хв.

Ср, Нд

09:00 – 16:00 ЕссенКиїв

31 год. 0 хв.

Сб

09:50 – 18:00 ЕссенКиїв

32 год. 10 хв.

Чт, Нд

09:50 – 17:00 ЕссенКиїв

31 год. 10 хв.

Чт, Нд

Маршрут на карті

Як з Ессен швидко доїхати до центру Київ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ессен і куди прибувають до Київ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Benz ExpressЛьвов - Дюссельдорф

В целом все хорошо

Benz ExpressНюрнберг - Ровно

ЗАГАЛОМ ПОЇЗДКОЮ ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА. Ввічливі і уважні водії, як і працівники офісу на телефоні.

Benz ExpressДнепр - Дрезден

Все отлично

Benz ExpressЛьвов - Билефельд

В цілому шофера приємні , все нормальро . Вибрав бенц експрес через те , що в переліку послуг був вайфай ,але виявилось він тільки в Україні працює . В Польщі і в Німечинні файфаю не має ,що дуже поганно. Перевага перевозчика Ecoline в нього вайфай…

Benz ExpressДрезден - Киев

Їздив вже двічі і дуже вдячний команді Benz Express за вдалу поїздку. Обслуговування на найвищому рівні. Звичайно автобус може запізнитися, затримавшись на кордоні, та врешті решт водії в цьому не винні. Серіали - так, не кожному до смаку, то можна попросити водія ввімкнути інший фільм,…

Benz ExpressЛьвов - Дортмунд

Отличная поездка. Сервис, скорость, комфорт.

Benz ExpressБрауншвейг - Львов

Поїздка пройшла непогано. Із задоволенням переглянула 5 фільмів. Зупинялись всюди, де треба і на стільки часу як треба. Є дине питання: та кава, якою мали пригощати двічі, входить і вартість квитка? І якщо входить, то чому ті, що вийшли у Львові, пили її один раз?

Benz ExpressКиев - Лейпциг

Неочікувано добре, як для автобусного сполучення. Єдине, що напрягло - російські серіали. Дякувати богові хоч не про ментів. Водії і їхне ставлення до обов'язків - приклад для наслідування. Здається я знайшов свого перевізника.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя