• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Москва

Купити квитки на автобус Київ - Москва: де і як замовити автобусні квитки в Росію, вартість самостійної поїздки в Москва. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Москва і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Москва дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
15:00 – 08:00 КиївМосква

17 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 08:00 КиївМосква

16 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 08:00 КиївМосква

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

17:00 – 08:00 КиївМосква

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 08:00 КиївМосква

14 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

17:35 – 08:00 КиївМосква

14 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

17:35 – 08:00 КиївМосква

14 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

18:00 – 06:00 КиївМосква

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 08:00 КиївМосква

14 год. 0 хв.

Кожен день

19:20 – 15:00 КиївМосква

19 год. 40 хв.

Чт, Нд

19:20 – 13:35 КиївМосква

18 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

20:25 – 12:40 КиївМосква

16 год. 15 хв.

Пн, Ср, Чт, Нд

21:20 – 15:00 КиївМосква

17 год. 40 хв.

Вт

21:35 – 15:30 КиївМосква

17 год. 55 хв.

Ср, Сб

22:30 – 11:30 КиївМосква

13 год. 0 хв.

Вт, Сб

23:15 – 14:00 КиївМосква

14 год. 45 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Москва в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Москва. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Росію, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ВасильківТрансАвтоСарни (Рівненська обл.) - Київ

Перевізник чудовий! Автобус зручний, комфортний, теплий!!!

Стрибко В.М.Тернопіль - Житомир

Задоволені поїздкою. В зручний час, ввічливі водії. Правда забули кофтинку в автобусі, але це наша неуважність.

Автокомбинат-1 ОООЧерновцы - Москва

Перевізник хороший,доїхали безпечно не відхиляючись від графіку.Все сподобалось

Автокомбинат-1 ОООМосква - Житомир

Поездка комфортная

Автокомбинат-1 ОООКоломыя - Орел

Организацией поездки довольна. Водители хорошие. Автобус не совсем соответствует фото на сайте - более старше и менее чище. Не работали розетки для зарядки телефона.

Автокомбинат-1 ОООРовно - Тернополь

Очень комфортно. Спасибо

Стрибко В.М.Житомир - Ивано-Франковск

дуже приємні водії.дякуємо за подорож !

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя