Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Київ - Москва

Купити квитки на автобус Київ - Москва: де і як замовити автобусні квитки в Росію, вартість самостійної поїздки в Москва. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Москва і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Москва дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
16:00 – 08:00 КиївМосква

16 год. 0 хв.

Ср, Сб

17:35 – 08:00 КиївМосква

14 год. 25 хв.

Чт, Сб

17:45 – 09:35 КиївМосква

15 год. 50 хв.

Ср, Пт

18:00 – 06:00 КиївМосква

12 год. 0 хв.

Кожен день

19:20 – 13:35 КиївМосква

18 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт

19:20 – 15:00 КиївМосква

19 год. 40 хв.

Чт, Нд

21:20 – 15:00 КиївМосква

17 год. 40 хв.

Вт

21:35 – 15:30 КиївМосква

17 год. 55 хв.

Сб

22:30 – 11:30 КиївМосква

13 год. 0 хв.

Вт, Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Москва в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Москва. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Росію, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ВасильківТрансАвтоСарни (Рівненська обл.) - Київ

Перевізник чудовий! Автобус зручний, комфортний, теплий!!!

Стрибко В.М.Тернопіль - Житомир

Задоволені поїздкою. В зручний час, ввічливі водії. Правда забули кофтинку в автобусі, але це наша неуважність.

Стрибко В.М.Житомир - Ивано-Франковск

дуже приємні водії.дякуємо за подорож !

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя