• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Вроцлав

ТРАНСПОРТ-1
Виїзди: 19 Гру, 26 Гру, 2 Січ, 9 Січ, 16 Січ, 23 Січ, 30 Січ, 6 Лют, 13 Лют, 20 Лют
  1. 07:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:40Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 14:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 18:10Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 20:30Краковець celnice (UA-PL)
  6. 20:35Корчова celnice (PL-UA)
  7. 01:30Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 03:10Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  9. 04:50Стшельце-Опольске Aut. Nádr., Powstańców Śl. 26
  10. 05:40Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  11. 07:20Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Перевізник: ТРАНСПОРТ-1
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Возможна посадка без распечатанного билета, предоставив электронную версию на гаджете.
  • Багаж: 1 шт. багажа до 40 кг (100х50х30) и ручная кладь до 5 кг (60х40х20)- бесплатно

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя