• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Мариуполь (Курахово) - Колобжег

  1. 14:30Маріуполь Автобусная остановка, пр. Строителей, 125
  2. 15:20Вугледар ул. Трифонова 1
  3. 16:00Курахове Автобусная остановка "АТБ", ул. Грушева, 7
  4. 16:40Селидовe Автовокзал, ул. Козацька, 1, "СВ-Транс"
  5. 17:15Покровськ (Донецька обл.) Автовокзал, ул. Днепропетровская, 1
  6. 18:40Першотравенськ (Дніпропетровська обл.) Автовокзал, ул. Молодежная 9
  7. 19:40Павлоград Автовокзал, ул. Dniprovska, 115
  8. 21:10Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  9. 22:00Новомосковськ ул. Гетьманская, 34/1, памятник МиГ
  10. 23:40Красноград Автовокзал, ул. Полтавская, 91
  11. 01:10Полтава Автовокзал, ул. Великотырновская, 7
  12. 02:50Лубни Автовокзал, пр-т Владимирский, 157
  13. 03:50Пирятин Автовокзал, ул. Европейская 154
  14. 05:30Бориспіль Автобусная остановка, McDonalds, ул. Киевский шлях, 67
  15. 06:00Гора (Бориспіль) Автобусная остановка
  16. 06:25Київ Станция метро "Харьковская", ул. Николая Бажана, 36 (под мостом)
  17. 06:50Київ Автовокзал "Центральный", проспект Науки 1 / Московская площадь 3
  18. 08:15Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  19. 10:15Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  20. 11:00Бердичів Автовокзал, ул. Привокзальная, 1-А
  21. 12:15Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  22. 14:15Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  23. 16:25Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  24. 19:10Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  25. 19:30Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  • Перевізник: СВ-ТРАНС плюс
  • Додаткова інформація: Перевоз собранного велосипеда - 200 грн. Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (80х50х50) - бесплатно. Дополнительный багаж весом до 30 кг / 0.2м² - 10% от стоимости билета. Ручная кладь до 5 кг (60х40х20) - бесплатно
  • Знижки: 25% Дети 2-8 лет
    100% Дети 0-2 лет (без места)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя