• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Запорожье (W)

  1. 08:45Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 10:40Конін Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  3. 12:40Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  4. 15:00Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 18:10Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  6. 21:50Будомеж celnice (PL-UA)
  7. 21:50Гребенне celnice (PL-UA)
  8. 23:50Грушів celnice (UA-PL)
  9. 23:59Рава Руська celnice (UA-PL)
  10. 01:25Львів ul.Bogdana Chmelnyckogo 225, AS N2
  11. 02:00Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  12. 04:15Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  13. 06:10Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  14. 08:20Вінниця Metro, Khmelnitskoe shosse 1
  15. 09:00Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  16. 11:50Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  17. 14:50Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  18. 18:10Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  19. 20:40Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  20. 22:10Запоріжжя Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  • Перевізник: Wezun Sp. Z.o.o./EWHD
  • Багаж: Перевозка двух багажных мест (60х40х40) весом до 50 кг - входит в стоимость билета. Дополнительный багаж - 30% от стоимости билета.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студент (ISIC)
    20% Дети 12-18 лет
    50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя