Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Маршрут 374 Прага - Кишинев

11:30 Прага Aut. Nádr. "Florenc"
14:30 Брно Aut. Nádr. "Zvonařka"
23:30 Арад Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
02:30 Дева Aut. Nádr. (McDonalds)
03:30 Себес Autogara Voltrans
04:30 Сібіу Aut. Nádr. Turnișor
05:45 Фагарас B-dul Unirii 13
07:00 Брасов Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
09:00 Онешті Autogara, Bulevardul Republicii 78
09:45 Аджуд Autogara, Strada Tineretului 35
10:30 Текуч Autogara Gegi, str.Transilvaniei
11:30 Бирлад Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:00 Хуши Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
15:00 Кишинів Aut. Nádr. "SUD" ul. Chincest 145
15:30 Кишинів Hotel Kishinev Bulvar Konstantin Negruti 7
Перевізник: ORLAN s.r.o.
Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 300 CZK.
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студент
50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-5 лет

Показати всі рейси Прага - Кишинів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information