Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кривой Рог - Москва (09:00)

Соловйова Л.А. ФОП
Виїзди: 21 Чер, 23 Чер, 24 Чер, 26 Чер, 28 Чер, 30 Чер, 1 Лип, 3 Лип, 5 Лип, 7 Лип
  1. 09:00Кривий Ріг Автовокзал "Терны", ул. Арсентьева, 2Б
  2. 09:15Кривий Ріг Автобусная остановка, Городская больница №8, ул. Сергея Колачевского, 111
  3. 09:20Кривий Ріг Автобусная остановка, Кинотеатр "Октябрь", ул. Мусоргського, 18
  4. 09:25Кривий Ріг Дворец культуры Богдана Хмельницкого, ул. Ватутина, 33А
  5. 09:30Кривий Ріг ТРЦ "Терра", 5-й Заречный микрорайон, 11К
  6. 09:50Кривий Ріг Автобусная остановка "95 квартал", пл. Горького
  7. 10:00Кривий Ріг Автовокзал, Днепропетровское шоссе, 1а
  8. 10:30Софіївка (Дніпропетровська обл.) Автовокзал, ул. Независимости, 44А
  9. 11:25Дніпро Автобусная остановка "КАРАВАН", ул. Нижнеднепровская, 17
  10. 11:30Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  11. 12:10Новомосковськ ул. Сучкова, 9
  12. 16:00Харків Станция метро "Холодная гора"
  13. 17:00Гоптівка (Харківська обл.) таможня (UA-RU)
  14. 17:15Нехотеєвка (Белгородський р-н) таможня (RU-UA)
  15. 18:00Бєлґород Автовокзал, пр. Хмельницкого 160
  16. 20:00Курськ Автовокзал, ул. 50 лет Октября, 120
  17. 23:00Орел Автовокзал, ул. Автовокзальная, 1
  18. 01:00Тула Автостанция, пр. Ленина, 94
  19. 02:48Москва Станция метро "Аннино", парковка ТЦ "Галерея Атлантис", Варшавское шоссе, 160
  • Перевізник: Соловйова Л.А. ФОП
  • Додаткова інформація: Мерседес Спринтер - 8 мест. Перевозка велосипедов запрещена. Перевозка животных разрешена (каждый случай рассматривается индивидуально). Проехать на территорию России могут: 1)граждане Украины с видом на жительство в России; 2)граждане Украины по первой линии родства с гражданами России (Дети/родители/муж/жена) При себе иметь копии соответствующих документов: a)копия свидетельства о рождении; b)копия свидетельства о браке; c)копия паспорта гражданина Украины; d)если изменение фамилии копия свидетельства о браке. 3)граждане России.
  • Багаж: 2 шт. до 25кг - бесплатно

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя