• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Буковель (09:00)

Павлюкс-Транс
Виїзди: 13 Чер, 14 Чер, 15 Чер, 16 Чер, 17 Чер, 18 Чер, 19 Чер, 20 Чер, 21 Чер, 22 Чер
  1. 09:00Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  2. 10:50Житомир АЗС "БРСМ", пр-т Независимости, 95
  3. 11:50Новоград-Волинський ул. Шевченка, 50 (Цветочный рынок)
  4. 13:20Рівне Автобусная остановка Возле автовокзала (аптека Подорожник), ул. Киевская, 77
  5. 14:20Дубно Торговый центр "Рикос"
  6. 14:40Радивилів Магазин "Лампочка", ул. Невского
  7. 15:00Броди ЖД вокзал Броды, ул. Привокзальная
  8. 15:45Золочів Магазин "Деликат", ул. С.Бандеры, 1а
  9. 16:55Львів Ж/Д вокзал, парковка, пл. Дворцовая, 1
  10. 18:05Рогатин ул. Галицкая, 32
  11. 18:30Бурштин АЗС "ОККО" ул. Степана Бандери, 38а
  12. 18:50Галич АЗС "ОККО" ул. Окружна, 1
  13. 20:00Івано-Франківськ Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  14. 20:35Надвірна Автовокзал, ул.Вокзальная 2
  15. 21:00Делятин Автовокзал, ул. 16 липня
  16. 21:15Яремче Возле автовокзала, ул. Свободы, 234а
  17. 21:30Татарів ул. Независимости (поворот к Ворохте)
  18. 22:00Буковель (Поляниця) возле 1-го подъемника
  • Перевізник: Павлюкс-Транс
  • Додаткова інформація: Перевозка животных, инвалидных колясок запрещена. Перевозка велосипедов по предварительной договоренности. Посадка возможна с электронным билетом. Детскую коляску можно перевозить.
  • Багаж: За дополнительную плату (1 шт. до 20 кг).

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя