За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 87 Пистиччи - Льеж

Виїзди: 19 Жов, 26 Жов, 2 Лис, 9 Лис, 16 Лис, 23 Лис, 30 Лис, 7 Гру, 14 Гру, 21 Гру
13:40 Пістіччі Scalo Ferroviario
13:50 Феррандина SCALO - Stazione FS
14:00 Саландра Scalo Ferroviario Loc.Pantano
14:10 Грассано SCALO - Stazione FS
14:25 Кампомаджоре Bivio SS 407 Basentana
14:55 Потенца Terminal Bus Viale del Basento
15:25 Лагопесоле SS658 c/o Esso_FILIANO
16:00 Мельфі Stazione FS
16:20 Кандела S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
17:15 Сан-Северо Transfer
17:40 Сан-Северо Stazione FS
19:10 Пескара Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:05 Ольтен Aut. Nádr.
05:55 Базель Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Мец Boulevard POINCARE'
10:30 Еш-сюр-Альзетт Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Люксембург Park and Ride
13:15 Льеж Piazza Guillemins
Перевізник: Marino Autolinee
Багаж: 2шт. до 30кг (140 см)-бесплатно
Знижки: 15% Молодежь до 25 лет
15% Пенсионеры от 60 лет
40% Дети 0-11 лет

Показати всі рейси Потенца - Льеж

Популярні рейси з Льеж

Популярні рейси в Льеж

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information