• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гомель - Кельн

ВИЗИТ-ТУР
Виїзди: 28 Тра, 11 Чер, 25 Чер, 2 Лип, 9 Лип, 16 Лип, 23 Лип, 30 Лип, 6 Сер, 13 Сер
  1. 07:00Гомель Автовокзал, ул. Курчатова, 1
  2. 08:25Жлобин Автовокзал, ул. Урицкого
  3. 09:30Бобруйськ Автобусная остановка, ул. Пушкина, 151
  4. 12:00Мінськ Центральный автовокзал, ул. Бобруйская, 6
  5. 14:15Барановичі Автовокзал, ул. Фроленкова
  6. 17:00Брест Автовокзал, ул. Орджоникидзе, 12
  7. 21:20Варшава Автовокзал "Centralna"
  8. 01:25Познань Автовокзал "Rondo Rataje"
  9. 05:00Аеропорт Берлін-Шенефельд Аэропорт "Shonefeld"
  10. 08:00Маґдебурґ ZOB am Hbf
  11. 09:10Брауншвайґ ZOB am Hbf., Berliner Platz
  12. 10:40Ґановер ZOB am HBF, Rundestraße 12
  13. 13:30Гамбурґ ZOB, Adenauerallee 74
  14. 16:00Бремен Ж/Д Вокзал, ZOB, Breitenweg, 13
  15. 17:20Оснабрюк OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
  16. 19:00Дортмунд ZOB, Steinstrasse
  17. 20:00Дюссельдорф Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  18. 21:00Кельн аеропорт Fernbus Haltestelle Köln/Bonn Flughafen - Postbus
  • Перевізник: ВИЗИТ-ТУР
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Ознакомиться подробно с информацией по пересечению границы вы можете https://www.strazgraniczna.pl/pl/aktualnosci/8557,Koronawirus-przekraczanie-granicy.html Компания не несёт никакой ответственности за имеющиеся у Вас документы для пересечения границы. Всю информацию пассажир уточняет самостоятельно по телефону: + 48 22 500 41 49 (с 9.00-16.00)
  • Багаж: 2шт. до 25кг(60х50х25)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя