За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 716 Созополь - Львов(Ужгород)

Виїзди: 27 Лип, 3 Сер, 6 Сер, 10 Сер, 13 Сер, 17 Сер, 20 Сер, 24 Сер, 7 Вер, 10 Вер
13:00 Созопол restaurant Cherno more
13:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
13:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
14:20 Поморіє Bus Station in new town
14:30 Ахелой restaurant Black And White
14:35 Равда post,restaurant Tornado
14:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
15:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Обзор Aut. Nádr.
15:50 Бяла АЗС
16:00 Камчія vidlice do Kamchia
16:30 Варна "Poligraphia" bus station
16:50 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
16:55 Сонячний День Autobusová zastávka
17:10 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
17:20 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
17:30 Албена Bus Station
17:50 Балчик Gas Station "Lafi"
18:30 Каварна route Varna - Durankulak
13:30 Ужгород Gagarina str. 101/ Gas station OKKO
14:30 Мукачеве Lavkivska str. 1V/ Gas Station OKKO
18:30 Стрий Bolekhivska str, 49/ Gas station OKKO
19:30 Львів Naukova str., 35a, parking near Silpo market
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Созопол - Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information