За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 716 Созополь - Львов(Ужгород)

13:00 Созопол restaurant Cherno more
13:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
13:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
14:20 Поморіє Aut. Nadr., in new town
14:30 Ахелой restaurant Black And White
14:35 Равда post,restaurant Tornado
14:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
15:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Обзор Aut. Nádr.
15:50 Бяла Čerpací stanice
16:00 Камчія vidlice do Kamchia
16:30 Варна "Poligraphia" autobusová zastávka
16:50 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
16:55 Сонячний День Autobusová zastávka
17:10 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
17:20 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
17:30 Албена Aut. Nadr.
17:50 Балчик Čerpací stanice "Lafi"
18:30 Каварна route Varna - Durankulak
13:30 Ужгород ul. Gagarina 101, Čerpací stanice OKKO
14:30 Мукачеве ul.Lavkivska 1V, Čerpací stanice OKKO
18:30 Стрий ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
19:30 Львів ul. Naukova 35a, parking near Silpo market
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро
Додаткова інформація: Перевозчик не перевозит детей до 3 лет.

Показати всі рейси Созопол - Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information