• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ліберець - Львів

Купити квитки на автобус Ліберець - Львів: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Львів. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ліберець в Львів і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Львів дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:30 – 09:00 ЛіберецьЛьвів

23 год. 30 хв.

Нд

09:30 – 05:00 ЛіберецьЛьвів

19 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

09:30 – 08:30 ЛіберецьЛьвів

23 год. 0 хв.

Нд

09:30 – 05:40 ЛіберецьЛьвів

20 год. 10 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

11:00 – 03:00 ЛіберецьЛьвів

16 год. 0 хв.

Вт, Нд

11:05 – 07:30 ЛіберецьЛьвів

20 год. 25 хв.

Кожен день

15:30 – 08:30 ЛіберецьЛьвів

17 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

15:30 – 08:00 ЛіберецьЛьвів

16 год. 30 хв.

Пт, Сб, Нд

17:00 – 07:10 ЛіберецьЛьвів

14 год. 10 хв.

Сб

17:00 – 07:10 ЛіберецьЛьвів

14 год. 10 хв.

Сб

17:30 – 13:30 ЛіберецьЛьвів

20 год. 0 хв.

Ср, Чт

17:30 – 13:00 ЛіберецьЛьвів

19 год. 30 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Ліберець швидко доїхати до центру Львів в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ліберець і куди прибувають до Львів. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Зручний автобус, приїхали на годину швидше від запланованого часу

D.M.D. GroupКраков - Стрый

Ввічливі та добродушні у спілкуванні водії. Дякуємо!

D.M.D. GroupКатовице - Калуш

Поїздка пройшла добре! Автобус чистий і зсередини і зовні. все добре! дякую

D.M.D. GroupМлада-Болеслав - Львов

Гарна поїздка

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupЛьвов - Краков

Львов Краков

D.M.D. GroupKrakow - Ivano-Frankivsk

Переваги: автобус вчасно завжди приїжджає; зручність; Побажання: зробіть діючий wifi не тільки на території Чехії; поважайте чужі сумки, а не закидуйте їх як-небудь у багажне відділення

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя