За часом від'їзду
За ціною

Маршрут 516 Созополь - Луцк

Виїзди: 28 Чер, 29 Чер, 2 Лип, 5 Лип, 6 Лип, 9 Лип, 12 Лип, 16 Лип, 19 Лип, 20 Лип
13:00 Созопол restaurant Cherno more
13:15 Чорноморець on the route (under the bridge)
13:40 Бургас Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Сарафово Na rozdvojení do aeroporta
14:20 Поморіє Bus Station in new town
14:30 Ахелой restaurant Black And White
14:35 Равда post,restaurant Tornado
14:40 Несебр Hotel Fiesta Panorama
15:00 Сонячний берег Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
15:40 Обзор Aut. Nádr.
15:50 Бяла АЗС
16:00 Камчія vidlice do Kamchia
16:30 Варна "Poligraphia" bus station
16:50 Св. Константин и Елена U vchodu do komplexu
16:55 Сонячний День Autobusová zastávka
17:10 Золоті піски "Upravlenie", autobusová zastávka
17:20 Кранево "Top Market",autobusová zastávka
17:30 Албена Bus Station
17:50 Балчик Gas Station "Lafi"
18:30 Каварна route Varna - Durankulak
11:00 Чернівці ul. Holovna 283, zavod Kvarc
13:00 Чортків Yagolnitska str. Gas Station WOG
14:00 Тернопіль Mykulinetska str, 45B// Shell gas station
17:00 Рівне Makarova str.,23//Shopping Center "Equator"
18:00 Луцьк Chornovola str, 1 //hospital
Перевізник: ODD Doris
Багаж: 1шт. до 20кг(20x30x60)-бесплатно, каждый следующий 30 Евро

Показати всі рейси Созопол - Луцьк

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information