• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Винница - Запорожье

Схидно-Европейська Подорож
Виїзди: 6 Тра, 8 Тра, 11 Тра, 13 Тра, 15 Тра, 18 Тра, 20 Тра, 22 Тра, 25 Тра, 27 Тра
  1. 13:00Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 14:30Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 15:30Ґлівіце Автовокзал, ul. Pionierów, 8
  4. 16:30Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  5. 18:00Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  6. 19:30Тарнув АЗС "GROSAR", aleja Jana Pawła II, 20
  7. 20:15Дембиця Заправка Shell возле McDonalds
  8. 21:15Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 21:35Ланьцут Автовокзал, ул. Сикорского 2
  10. 22:00Пшеворск Автовокзал, пл. Fryderyka Chopina
  11. 22:30Ярослав Ж/Д Вокзал, Wagabunda, ул. Słowackiego, 34
  12. 23:10Перемишль Автовокзал, ул. Stefana Czarnieckiego, 4
  13. 01:00Медика таможня (PL-UA)
  14. 05:00Шегині таможня (UA-PL)
  15. 07:00Львів Автобусная остановка, возле пиццерии "Наполетана", новая парковка, ул. Черновицкая, 11 (Ж/Д Вокзал)
  16. 09:00Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  17. 11:30Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  18. 13:30Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  19. 15:00Умань Автовокзал, ул. Киевская, 1
  20. 16:50Кропивницький Автовокзал, Александрийское шоссе, 1
  21. 18:30Кривий Ріг Самолет "ЯК-40", ул. Туполева
  22. 20:40Дніпро Автовокзал, ул. Курчатова, 10
  23. 22:10Запоріжжя Автовокзал, пр. Соборный, 20
  • Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Билет действителен для посадки в электронном виде.Возможна перевозка животных - нужно купить билет со скидкой «Животное». Смена даты поездки - не менее чем за 24 часа до отъезда, за доп. плату - 100 UAH.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг. и размером (Д+Ш+В) не более 170 см - бесплатно, каждый след. кг. - 1 PLN / 5 UAH. Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. Возможна перевозка велосипедов, в разобранном состоянии, при наличии свободного места в багажном отделе - цену уточняйте у водителя.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя