За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Пльзень - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Пльзень - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Пльзень в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
09:10 – 08:55 ПльзеньІвано-Франківськ

23 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

10:00 – 08:50 ПльзеньІвано-Франківськ

22 год. 50 хв.

Нд

10:00 – 08:50 ПльзеньІвано-Франківськ

22 год. 50 хв.

Кожен день

12:00 – 11:00 ПльзеньІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Пн, Чт, Нд

12:00 – 11:00 ПльзеньІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Пн

13:00 – 14:20 ПльзеньІвано-Франківськ

25 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

13:00 – 13:00 ПльзеньІвано-Франківськ

24 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

13:00 – 13:00 ПльзеньІвано-Франківськ

24 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

15:00 – 11:00 ПльзеньІвано-Франківськ

20 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

Маршрут на карті

Як з Пльзень швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Пльзень і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ивано-Франковск

Всім задоволена. Єдине чого б хотілось- щоб були розетки.

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ивано-Франковск

Дужедобре маршрут мені підходить

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information