• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Познань (В)

  1. 07:00Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 09:15Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 15:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 17:10Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 19:50Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 23:40Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 01:40Краковець celnice (UA-PL)
  8. 01:45Корчова celnice (PL-UA)
  9. 05:10Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 06:50Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 08:20Ополе "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  12. 09:45Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  13. 11:15Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  14. 12:30Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Перевізник: Бринцов/Агат
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг.(90x75x25)и ручная кладь 5 кг- бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя