Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Быдгощ - Кировоград

14:30 Бидгощ Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
15:45 Торунь Bus Station "Arriva", st. Dąbrowskiego 8
16:50 Влоцлавек Bus Station, Okrzei str.
18:45 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
21:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
06:00 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
07:25 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
09:05 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
10:35 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
13:25 Київ Bus Station pr. Nauki, 1
14:10 Бориспіль Airport
17:10 Черкаси Bus Station, Krupskoi str., 7
18:40 Камянка (Черкаська обл.) Bus Station ul. Gogolya, 21
20:00 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
Перевізник: ПП Твад
Багаж: 1шт. до 50кг(60x40x40)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information