Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 01HH Германия - Польша

13:30 Гронинген Central Station
14:30 Лер Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
15:45 Ольденбург ZOB, Karlstrasse (Hbf)
16:00 Клоппенбург ZOB
16:30 Бремерхафен Bismarckstr./Fruhlingstr.,P+R Parkplatz,przy HBF
17:30 Бремен ZOB Fernlinien, Breitenweg
18:40 Тоштедт Kaufhaus BADE
17:00 Фленсбург Hauptbahnhof
17:30 Шлезвиг ZOB
16:30 Киль ZOB
17:15 Ноймюнстер ZOB
18:40 Любек Haltestelle Beim Retteich 12
20:30 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
00:30 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
03:30 Ольшина Stacja BP - Olszyna
04:30 Болеславець Dworzec PKS
06:15 Єленя-Гура ul. Teatralna
05:15 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
06:15 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
06:40 Олава dworzec PKS peron międzynarodowy
07:10 Бжег dworzec PKS
08:00 Ополе Dworzec PKS, ul.1 Maja
08:20 Iзбицко Przystanek PKS
08:35 Стшельце-Опольске hotel Leśny
08:50 Тошек Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
09:00 Писковіце Dworzec PKS Rynek
09:15 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
05:00 Шпротава Parking przy Poczcie
05:30 Нова Суль dworzec PKS
06:00 Зелёна-Гура Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
05:50 Любин dworzec PKS
06:10 Польковице Dworzec PKS, ul. Młyńska, st. nr 2
06:35 Глогув Dworzec PKP
07:05 Всхова Dworzec PKP
07:25 Лешно Dworzec PKP
05:30 Явор dworzec PKP
05:50 Стшегом dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:10 Валбжих stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
06:35 Свідниця Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
07:20 Дзержонюв Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
07:50 Зомбковице-Слёнске dworzec PKP
08:30 Клодзко Dworzec PKS
08:40 Злоти Сток Dworzec PKS
09:00 Пачкув Dworzec PKS
07:30 Олесьниця Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
08:05 Сицув Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1
08:35 Кемпно Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
09:05 Остшешув Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
09:35 Острув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
10:20 Каліш Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
08:30 Серадз Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
10:00 Лодзь Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
12:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:35 Гродкув Dworzec PKS
08:00 Ныса dworzec PKS, stanowisko 11
08:30 Прудник dworzec PKS, stanowisko 4
09:00 Глогувек dworzec PKS
09:20 Кендзежин-Козьле dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:15 Рацибуж dworzec PKS
10:45 Ридултови PKS ul. Traugutta
10:55 Пшув PKS ul. Traugutta
11:10 Водзіслав-Шльонський PKS ul. Targowa
11:45 Ястшембе-Здруй Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
12:15 Цешин parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
08:15 Пшивори przystanek PKS
08:35 Крапковіце Dworzec PKS
09:00 Ключборк dworzec PKS
09:30 Олесно przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
09:30 Гожув-Шльонський Przystanek ul. Wojska Polskiego
09:40 Прашка Przystanek pl. Grunwaldzki
10:00 Велюнь Dworzec PKS
10:40 Злочев Przystanek PKS, ul. Szeroka
11:30 Здуньская-Воля dworzec PKS ul. Juliusza
08:40 Озімек Dworzec PKS
09:00 Добродзень ul. Solna
09:30 Люблінець dworzec PKS
10:30 Ченстохова Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
11:45 Радомсько dworzec PKS
12:30 Пйотркув-Трибунальський dworzec PKS, stan. 1,2
10:00 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:20 Жори Dworzec PKS
10:45 Скочув Dworzec PKS
11:15 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
10:55 Освенцим Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:25 Кенти Dworzec autobusowy
11:45 Андрихув Dworzec autobusowy
12:10 Вадовіце Dworzec autobusowy
12:55 Суха-Бескидзька Dworzec autobusowy, st. nr 3
09:30 Забже Pl. Warszawski
09:55 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:10 Хожув Pl. Powstańców Śl.
10:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
12:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
10:00 Тарновські Гури dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:50 Заверце przystanek MZK ul. Sikorskiego
11:30 Щекоцини Dworzec PKS
12:15 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
13:00 Кельце Dworzec PKS
14:00 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Радом dworzec PKS
15:45 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
14:30 Стараховіце dworzec zachodni PKS
15:10 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
17:00 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:10 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:00 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:45 Дембица dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:00 Ропчице Dworzec PKS Zielona 1
14:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
15:15 Пшеворск Dworzec PKS
15:30 Ярослав dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
16:00 Перемишль Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 4
14:00 Мелець parking obok dworca PKS
14:45 Тарнобжег parking obok dworca PKS
15:05 Сандомир parking przed dworcem PKP
15:35 Стальова Воля Dworzec PKS
15:50 Нисько Plac Wolności
16:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
17:45 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
15:20 Кольбушова dworzec PKP
16:10 Нова Сажина dworzec PKP
16:30 Лежайськ dworzec PKP
11:50 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:25 Мшана-Дольна Dworzec PKS
13:05 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Новы-Сонч Dworzec PKS
14:10 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:40 Горлице Bardiovska str. 4
15:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
15:35 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
16:15 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:15 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 2шт.до 30 кг-бесплатно, каждый следующий 10 EUR
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 2% Инвалиды
10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information