Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 01R Польша - Германия

10:15 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
11:15 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:55 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:20 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
12:50 Горлице Bardiovska str. 4
13:20 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:50 Новы-Сонч Dworzec PKS
14:25 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:05 Мшана-Дольна Dworzec PKS
15:40 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
11:30 Нова Сажина dworzec PKP
11:10 Лежайськ dworzec PKP
12:20 Кольбушова dworzec PKP
14:00 Мелець parking obok dworca PKS
11:30 Перемишль Bus Station, st. Stefana Czarnieckiego 4
12:10 Ярослав dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Пшеворск Dworzec PKS
13:20 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
13:15 Ропчице Dworzec PKS Zielona 1
14:15 Дембица dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
15:00 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
15:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:50 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
11:10 Янів-Любельський Dworzec PKS
11:50 Нисько Plac Wolności
12:15 Стальова Воля Dworzec PKS
13:05 Тарнобжег Bus Station pl.2, ul. A. Mickiewicza
12:45 Сандомир parking przed dworcem PKP
12:40 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
13:15 Стараховіце dworzec zachodni PKS
10:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:00 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
13:00 Радом dworzec PKS
13:45 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Кельце Dworzec PKS
15:30 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
16:00 Щекоцини Dworzec PKS
16:45 Заверце przystanek MZK ul. Sikorskiego
17:00 Тарновські Гури dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
16:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
17:15 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Хожув Pl. Powstańców Śl.
17:40 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
14:45 Суха-Бескидзька Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:30 Вадовіце Dworzec autobusowy
15:55 Андрихув Dworzec autobusowy
16:20 Кенти Dworzec autobusowy
16:55 Освенцим Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:45 Забже Pl. Warszawski
15:00 Пйотркув-Трибунальський dworzec PKS, stan. 1,2
15:45 Радомсько dworzec PKS
17:00 Ченстохова Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
18:00 Люблінець dworzec PKS
18:30 Добродзень ul. Solna
18:45 Озімек Dworzec PKS
15:55 Здуньская-Воля dworzec PKS ul. Juliusza
16:45 Злочев Przystanek PKS, ul. Szeroka
17:30 Велюнь Dworzec PKS
17:50 Прашка Przystanek pl. Grunwaldzki
18:00 Гожув-Шльонський Przystanek ul. Wojska Polskiego
18:00 Олесно przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
18:30 Ключборк dworzec PKS
18:45 Крапковіце Dworzec PKS
19:00 Пшивори przystanek PKS
15:45 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:45 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
17:00 Жори Dworzec PKS
17:30 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
15:25 Цешин parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
16:15 Скочув Dworzec PKS
15:55 Ястшембе-Здруй Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
16:20 Водзіслав-Шльонський PKS ul. Targowa
16:35 Пшув PKS ul. Traugutta
16:45 Ридултови PKS ul. Traugutta
17:15 Рацибуж dworzec PKS
18:10 Кендзежин-Козьле dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
18:30 Глогувек dworzec PKS
19:00 Прудник dworzec PKS, stanowisko 4
19:30 Ныса dworzec PKS, stanowisko 11
20:00 Гродкув Dworzec PKS
15:15 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
17:30 Лодзь Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
19:00 Серадз Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
17:45 Каліш Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
18:30 Острув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
19:00 Остшешув Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
19:30 Кемпно Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
19:55 Сицув Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1
20:30 Олесьниця Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
18:05 Пачкув Dworzec PKS
18:20 Злоти Сток Dworzec PKS
18:45 Клодзко Dworzec PKS
19:20 Зомбковице-Слёнске dworzec PKP
19:50 Дзержонюв Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
20:20 Свідниця Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
20:55 Валбжих stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
21:25 Стшегом dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
21:45 Явор dworzec PKP
20:10 Лешно Dworzec PKP
20:30 Всхова Dworzec PKP
21:00 Глогув Dworzec PKP
21:25 Польковице Dworzec PKS, ul. Młyńska, st. nr 2
21:45 Любин dworzec PKS
20:40 Зелёна-Гура Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
21:10 Нова Суль dworzec PKS
21:40 Шпротава Parking przy Poczcie
18:30 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
18:40 Писковіце Dworzec PKS Rynek
18:45 Тошек Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
19:00 Стшельце-Опольске hotel Leśny
19:10 Iзбицко Przystanek PKS
19:45 Ополе Dworzec PKS, ul.1 Maja
20:30 Бжег dworzec PKS
20:45 Олава dworzec PKS peron międzynarodowy
21:30 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
22:15 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:30 Єленя-Гура ul. Teatralna
22:30 Болеславець Dworzec PKS
23:55 Ольшина Stacja BP - Olszyna
04:20 Вольфсбург Hbf - Willy-Brand-Platz
05:00 Зальцгиттер Bf.-Konrad-Adenauer-Str.
05:30 Хильдесхайм Goslarsche Straße 71
06:00 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
07:30 Бремен ZOB Fernlinien, Breitenweg
07:50 Дельменхорст ZOB
08:45 Ольденбург ZOB (Neu) Willy Brandt Platz
09:45 Вильгельмсхафен Markt Str. 1
10:15 Виттмунд ZOB
10:45 Аурих ZOB
11:25 Эмден Hbf
12:00 Норден ZOB
12:15 Нордайх ZOB (Port)
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 2шт.до 30 кг-бесплатно, каждый следующий 40 PLN
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information