Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 06 Poland - Netherlands

05:30 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
06:20 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
07:00 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:20 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
07:50 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
08:15 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:45 Новы-Сонч Dworzec PKS
09:20 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
10:00 Мшана-Дольна Dworzec PKS
10:40 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
07:30 Мелець parking obok dworca PKS
05:30 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
06:05 Ярослав Dworzec PKP
06:25 Пшеворск Dworzec PKS
07:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
07:50 Ропчице Dworzec PKS Zielona 1
08:15 Дембица Railway Station
09:00 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
09:25 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:40 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
11:00 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:30 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
12:00 Жори Dworzec PKS
12:30 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
11:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
12:10 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:25 Хожув Pl. Powstańców Śl.
12:40 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
13:00 Забже Pl. Warszawski
13:15 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
10:45 Кендзежин-Козьле dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
11:05 Глогувек dworzec PKS
11:45 Прудник dworzec PKS, stanowisko 4
12:15 Ныса dworzec PKS, stanowisko 11
12:45 Клодзко dworzec PKS, stan. 1
13:25 Зомбковице-Слёнске dworzec PKP
14:05 Дзержонюв Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:35 Свідниця Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
15:05 Валбжих stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:25 Стшегом dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:45 Явор dworzec PKP
13:30 Ополе Dworzec PKS, ul.1 Maja
14:20 Бжег dworzec PKS
14:40 Олава dworzec PKS peron międzynarodowy
15:15 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
16:30 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:15 Радомсько dworzec PKS
10:15 Ченстохова Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
11:15 Олесно przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:45 Ключборк dworzec PKS
12:30 Кемпно Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
13:20 Острув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
14:00 Кротошин dworzec PKS
15:30 Лешно Dworzec PKP
16:30 Глогув Dworzec PKP
17:15 Нова Суль dworzec PKS
17:45 Зелёна-Гура Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
07:15 Стальова Воля Dworzec PKS
07:50 Тарнобжег Bus Station pl.2, ul. A. Mickiewicza
08:15 Сандомир parking przed dworcem PKP
09:15 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:45 Стараховіце dworzec zachodni PKS
10:15 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
11:00 Кельце Dworzec PKS
12:30 Пйотркув-Трибунальський dworzec PKS, stan. 1,2
13:30 Здуньская-Воля dworzec PKS ul. Juliusza
14:00 Серадз Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
15:00 Каліш Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
06:30 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
07:30 Білґорай dworzec PKS
08:10 Янів-Любельський Dworzec PKS
08:40 Красник dworzec PKS
06:40 Томашув-Любельский Dw. PKS
07:30 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
08:00 Красностав dworzec PKP
08:40 Хелм dworzec PKS
10:00 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:55 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:00 Радом dworzec PKS
07:15 Бяла-Подляска Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
08:30 Седльце przystanek MPK przy dworcu PKP
10:45 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:00 Лович dworzec PKS
13:20 Лодзь Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
14:40 Коло stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:15 Конин Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
16:55 Познань dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
18:45 Свебодзин parking przy stacji paliw A2A3
06:30 Біялисток Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
07:45 Ломжа Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
08:30 Остроленка dworzec PKS
10:00 Цеханув dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
11:30 Плоцьк dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:30 Влоцлавек dworzec PKS, stan. 9
13:40 Торунь przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Іновроцлав dworzec PKS
15:30 Гнєзно dworzec PKS
04:30 Сувалки PGK, ul. Utrata
05:10 Августів Motel ul. Mazurska 4
06:00 Элк Dworzec PKS, st. nr 1
07:00 Гижицко parking przy biurze ORBIS
07:30 Кентшин dworzec PKS, stan. 2
08:05 Мронгово dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:40 Біскупець parking obok dworca PKS
09:30 Ольштин dworzec PKS - stanowisko 11
10:25 Оструда dworzec PKS - stanowisko 9
11:15 Ілава dworzec PKS
12:30 Грудзёндз Dworzec PKP, ul. Dworcowa
13:00 Свеце dworzec PKS
13:45 Бидгощ dworzec PKS - stan. 18/19
14:15 Накло-над-Нотецем dworzec PKS, stan. 4,5
15:15 Піла dworzec PKS
15:55 Валч dworzec PKS, stan. 4
18:00 Гожув-Велькопольский Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
08:15 Эльблонг Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:00 Мальборк dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:30 Тчев przystanek przy dworcu PKP, st. 12
10:30 Гданьск Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
11:20 Гдыня Dworzec PKS przy Poczcie
11:50 Вейхерово Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:30 Лемборк Dw. PKP
13:30 Слупск dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
14:10 Славно stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
15:00 Кошалин dworzec PKS, stanowisko 3
16:30 Новогард stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
17:30 Щецин Bus Station, Plac Grodnicki 1, pl. 1A
20:00 Слубіце Port Świecko, Świecko 39
05:15 Арнем Centraal Station - Bouricius Straat
06:15 Утрехт Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
07:00 Амстердам Prins Hendrikkade - busparking Oosterdok
08:00 Гаага C.S. - HTM - den Haag Central
08:30 Роттердам Willemsplein
06:00 Тилбург Centraal Station
06:25 Бреда Central Station - Stationslaan
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 2шт.до 30 кг-бесплатно, каждый следующий 40 PLN
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information