Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 169 Киев - Сокиряны

19:20 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
21:20 Коростишів Bus Station
22:05 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
23:40 Бердичів Bus Station, 1А Privokzalna str.
00:10 Комсомольське (Олевський р-н) Request stop
00:50 Калинівка (Вінницька обл.) Lenina str. 49
01:25 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
02:10 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
04:35 Муровані Курилівці Bus Station
05:15 Наддністрянське 8 Quarter str
05:45 Новодністровськ Bus Station
06:35 Сокиряни Bus Station / Kobylyanskoy,32
Перевізник: ВасилькивТрансАвто
Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
Умови повернення: до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information