Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 19 Италия -Польша (1)

03:00 Лечче Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Бріндізі Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Таранто dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
05:20 Барі Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
06:35 Чериньола Bus Station, Via dei Mandorli st., opposite the petrol station Tamoil
07:15 Фоджа Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:45 Сан-Северо Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
08:05 Термолі Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:35 Ланчано Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
10:00 Пескара Stazione FS, piazza della Republica
10:40 Джулианова Parking/Hotel Breaking via Italia
11:00 Сан-Бенедетто-дель-Тронто Highway near hotel TRUCK ONE Via San Giovanni Scaffa
11:15 Порто-Сан-Джорджо Parking, Via Santa Vittoria 5
11:30 Чивитанова-Марке Gas station Esso Via Silvio Pellico 46
12:30 Анкона Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
14:15 Ріміні Via A. Fada ( centro studi )
15:00 Чезена Dw.Kolejowy Via Europa
07:30 Канны Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
08:10 Ницца Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
08:40 Монако Autogril Beausoleil
09:20 Санремо Via Boselli 50, near UniCredit Bank
09:20 Таджа Via Boselli 50, near UniCredit Bank
10:30 Савона Railway Station, Piazza Aldo Moro
12:00 Генуя Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
13:30 Алессандрия Stazione Fs-Via Della Republica
15:00 Милан terminla bus Milano-Lampugnano
16:00 Бергамо Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
17:00 Брешія Dworzec autobusowy, st. 22-23
05:30 Баттипалья Parking near Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Салерно Piazza Concordia
06:30 Помпеи Piazza Mercato
07:15 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:45 Казерта Railway Station-Piazza Garibaldi
07:55 Кайанелло Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:25 Кассино Highway
08:55 Фрозіноне Railway Station Piazza A. Kambo 2
10:45 Рим Bus Station Tiburtina pl. 18
13:15 Ареццо Via Bernardo Rossellino 11
14:25 Флоренция Piazzale Montelungo Fermata Bus
16:00 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Модена Bus Station, Via Glauco Gottardi
18:15 Верона Bus stop, Porta Nuova, st. Cardinale Girolamo
19:00 Виченца Dworzec kolejowy
20:00 Местре Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
20:00 Венеція Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
22:45 Любляна Dworzec autobusowy st. 8
23:30 Целе stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:00 Відень Stadion Center, Olympiaplatz 2
06:00 Брно ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
08:00 Водзіслав-Шльонський Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
09:15 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
09:30 Забже Pl. Warszawski
09:55 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:10 Хожув Pl. Powstańców Śl.
10:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
12:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
10:55 Освенцим Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:25 Кенти Dworzec autobusowy
11:45 Андрихув Dworzec autobusowy
12:10 Вадовіце Dworzec autobusowy
12:55 Суха-Бескидзька Dworzec autobusowy, st. nr 3
10:00 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:20 Жори Dworzec PKS
11:00 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
10:00 Тарновські Гури dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:50 Заверце przystanek MZK ul. Sikorskiego
11:30 Щекоцини Dworzec PKS
12:15 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
13:00 Кельце Dworzec PKS
14:00 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Радом dworzec PKS
15:45 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
17:00 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:30 Стараховіце dworzec zachodni PKS
15:10 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
15:05 Сандомир parking przed dworcem PKP
14:45 Тарнобжег Bus Station pl.2, ul. A. Mickiewicza
15:35 Стальова Воля Dworzec PKS
15:50 Нисько Plac Wolności
16:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
17:45 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
12:10 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:00 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:45 Дембица dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:00 Ропчице Dworzec PKS Zielona 1
14:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
15:15 Пшеворск Dworzec PKS
15:30 Ярослав Dworzec PKP
16:00 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
14:00 Мелець parking obok dworca PKS
15:20 Кольбушова dworzec PKP
16:30 Лежайськ dworzec PKP
16:10 Нова Сажина dworzec PKP
11:50 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:25 Мшана-Дольна Dworzec PKS
13:05 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Новы-Сонч Dworzec PKS
14:10 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:40 Горлице Bardiovska str. 4
15:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
15:35 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
16:15 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:15 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 1шт.до 25 кг-бесплатно, каждый следующий 10 EUR.
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information