Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 19 Poland-Italy (2)

10:15 Санок Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
11:15 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
11:55 Ясло Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
12:20 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
12:50 Горлице Bardiovska str. 4
13:20 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:50 Новы-Сонч Dworzec PKS
14:25 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
15:05 Мшана-Дольна Dworzec PKS
15:40 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
11:30 Нова Сажина dworzec PKP
11:10 Лежайськ dworzec PKP
12:20 Кольбушова dworzec PKP
14:00 Мелець parking obok dworca PKS
11:30 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
12:10 Ярослав dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
12:30 Пшеворск Dworzec PKS
13:20 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
13:50 Ропчице Dworzec PKS Zielona 1
14:15 Дембица dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
15:00 Тарнув dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
15:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:50 Бохня Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
11:10 Янів-Любельський Dworzec PKS
11:50 Нисько Plac Wolności
12:15 Стальова Воля Dworzec PKS
13:05 Тарнобжег Bus Station pl.2, ul. A. Mickiewicza
12:45 Сандомир parking przed dworcem PKP
12:40 Островець-Свентокшиський Dworzec PKP, ul. Żabia 40
13:15 Стараховіце dworzec zachodni PKS
10:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:00 Пулавы przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
13:00 Радом dworzec PKS
13:45 Скаржисько-Каменна zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Кельце Dworzec PKS
15:30 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
16:00 Щекоцини Dworzec PKS
16:45 Заверце przystanek MZK ul. Sikorskiego
17:00 Тарновські Гури dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
15:45 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
16:45 Пщина plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
17:00 Жори Dworzec PKS
17:30 Рибник Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
14:45 Суха-Бескидзька Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:30 Вадовіце Dworzec autobusowy
15:55 Андрихув Dworzec autobusowy
16:20 Кенти Dworzec autobusowy
16:55 Освенцим Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
16:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
17:15 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
17:30 Хожув Pl. Powstańców Śl.
17:40 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Забже Pl. Warszawski
18:30 Гливице zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
05:45 Удине Autostaz. Viale Europa Unita
07:15 Венеція Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
07:15 Местре Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Падуя Piazzale Stazione6/przy stazione FS
09:00 Феррара Stazione FS Bar Fiorella
09:45 Болонья Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
11:15 Флоренция Piazzale Montelungo Fermata Bus
12:05 Ареццо Via Bernardo Rossellino 11
14:50 Рим Bus Station Tiburtina pl. 18
15:45 Фрозіноне Railway Station Piazza A. Kambo 2
16:30 Кассино Highway
17:00 Кайанелло Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
17:30 Казерта Railway Station-Piazza Garibaldi
18:10 Неаполь Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
18:45 Помпеи Piazza Mercato
19:15 Салерно Piazza Concordia
19:45 Баттипалья Parking near Villa Comunale/Bar Consis/
Перевізник: SINDBAD
Багаж: 1шт.до 25 кг-бесплатно, каждый следующий 10 EUR.
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Дети 0-12 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 55 лет
50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information