Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 31 Hamburg - Munchen (12:00)

12:00 Гамбург ZOB am Hbf
14:10 Ганновер ZOB
15:55 Геттинген Hbf. Berliner Str.
16:40 Кассель Kaufungen Papierfabrik
19:00 Швайнфурт Hbf
19:50 Бамберг Hbf
20:45 Нюрнберг аеропорт Airport
22:55 Мюнхен ZOB
Перевізник: Postbus
Багаж: 1шт. до 23кг (74,5x49,5x27,5)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Умови повернення: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information