Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту 806 Vilnius - Roma

20:15 Вільнюс Autobusu stotis, Sodu g.22
22:00 Каунас Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
22:49 Маріямполе Autobusu stotis, 2 B Stoties str.
23:05 Сувалки przyst. PGK vis a vis PKS
23:20 Августів Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
00:05 Граево Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
01:05 Ломжа Plac Niepodległości
03:35 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:35 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
07:35 Ченстохова Parking McDonalds, ul.Drogowcow
09:50 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
11:20 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
18:30 Відень Vienna International Busterminal Erdberg
21:30 Грац Hauptbahnhof, Busbhf.
23:50 Клагенфурт Hbf, Busbhf., St.16
03:30 Местре Viale stazione, ATVO bus stop
03:40 Венеція Tronchetto Stazione
04:10 Падуя St.piattaforma 12, viale della Pace
05:50 Болонья Devanti st.ferroviaria, viale P.Pietramellara
07:50 Флоренция Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
11:50 Рим St.Tiburtina, piazzale Ovest, Largo Mazzoni
Перевізник: UAB Kautra
Багаж: 1шт. - бесплатно, каждый след. от 6EUR
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 75%
від 48год. до 6 год. до від'їзду: 50%
менше 6год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 25 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
10% Группа от 6 чел.
10% Студент
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information