Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Bonn - Kiev

04:15 Бонн Thomastrasse
04:45 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
06:00 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
06:45 Дуйсбург Hbf., ZOB
07:15 Ессен ZOB bei HbF
07:45 Бохум ZOB
08:15 Дортмунд Hbf., ZOB, Steinstr.
09:30 Падерборн Hbf. Bahnhofstr.29
10:45 Кассель Bus Station "Wilhelmshöhe"
13:30 Эрфурт ZOB, Willi-Brandt-Platz
14:15 Єна Bus Station "Paradies"
15:30 Лейпциг ZOB
17:00 Дрезден Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
09:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
11:00 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
14:00 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
Перевізник: Шевченко
Багаж: 2шт. до (60x40x40)-бесплатно, каждый след. 1кг - 5 EUR
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 840 год. до від'їзду: 85%
від 840год. до 696 год. до від'їзду: 75%
від 696год. до 336 год. до від'їзду: 65%
від 336год. до 144 год. до від'їзду: 45%
від 144год. до 1 год. до від'їзду: 35%
менше 1год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студент
10% Инвалиды
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information