Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту BusTaxi Vinnica-Liberec

09:00 Вінниця Bus Station "Western", 107 Shose Khmelnitskoe str.
12:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
13:10 Волочиськ Request stop
13:30 Підволочиськ Request stop
14:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
17:00 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
15:30 Золочiв Request stop
04:00 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
02:30 Фрідек-Містек Request stop
05:00 Брно Bus Station "Zvonarka"
05:30 Велке Мезижичи Request stop
06:20 Їглава Request stop (112 km)
06:30 Гумполец Request stop
07:30 Прага Bus Station "Florenc"
09:00 Млада-Болеслав Request stop
10:00 Ліберець Bus Station, 885/5 Vaňurova str.
Перевізник: PP Koval Volodymyr
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студент
20% Дети 13-17 лет
50% Дети 5-12 лет
50% Инвалиды
99% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information