Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Dnipro-Vinnytsia-Szczecin

11:00 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
13:10 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
14:30 Підволочиськ Bus Station, 15A Ternopilska str.
15:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
17:50 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
20:20 Краковець customs (UA-PL)
20:20 Корчова customs PL-UA
22:00 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
00:40 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
02:40 Кельце st. Czarnowska 12
04:20 Пйотркув-Трибунальський Ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
05:20 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
08:20 Торунь Dąbrowskiego 26
09:20 Бидгощ Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:20 Щецин Bus Station, Plac Grodnicki 1
Перевізник: Гречанюк Виктор
Багаж: 1шт. до 30кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 100UAH/20PLN
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Студенты до 26 лет
10% Пенсионеры
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information