Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Koln - Kherson

06:00 Кельн Hbf, ZOB, Breslauer Platz
06:45 Вупперталь Hbf., Döppersberg
07:30 Ессен Hbf., Am Hauptbahnhof 5
08:30 Дортмунд Hbf Nordseite, Steinstrasse
09:45 Оснабрюк Hbf.,Theodor-Heuss-Platz 2
11:30 Бремен Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
13:20 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Берлин ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:00 Котбус ZOB, Marienstr. 1
09:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
11:25 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
13:35 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
15:40 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
18:35 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
22:30 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
00:45 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
02:00 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: Lvivske ATP 14631
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information