Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Sankt-Peterburg - Kuopio

10:45 Санкт-Петербург Bus Station 2, 36 Nabereznaya Obvodnogo Kanala
11:00 Санкт-Петербург Bus Station "Moskovskiy"
11:05 Санкт-Петербург Hotel Grand Europe
13:30 Виборг Railway Station
15:00 Лаппеенранта Bus Station
15:30 Иматра Bus Station
16:00 Париккала Request stop (Railway station)
16:30 Саркисалми ABC station, 30 min break
16:45 Пункахарью Bus Station
17:15 Савонлинна Bus Station
18:00 Юва ABC station, 15 min break
18:45 Варкаус Bus Station
19:05 Леппявирта Bus Station
19:45 Куопіо Bus Station
Перевізник: Tilausmatkat
Багаж: 2шт. до 25кг(190см)-бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 15% Дети 12-16 лет
15% Студент
50% Дети 4-12 лет
99% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information