Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Кривой Рог - Киев (17:00) (1-2)

17:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, 40 Tukhachevskogo str.
19:00 Кіровоград Bus Station "Rybak"
20:30 Сміла Bus stop "Na Pushke"
21:00 Черкаси Epicentr or Samolet
23:00 Бориспіль Sil'po market
23:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
23:40 Київ Metro Kharkivska
23:50 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
23:59 Київ аеропорт Жуляни Terminal A
00:10 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information