Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Нововолынск - Киев

22:30 Нововолинськ Bus Station, st. Autobusna 4
22:55 Володимир-Волинський Bus Station, D. Galickogo st. 14
23:20 Війниця (Волинська обл.) Bus Station
23:30 Затурці (Волинська обл.) Bus Station
23:45 Торчин (Волинська обл.) Bus Station, Tire service
00:30 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
00:55 Дерно Bus Station
01:05 Кадище (Волинська обл.) Bus Station
01:10 Клевань Bus Station
01:15 Зоря (Рівненський р-н) Bus Station
01:50 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
03:30 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
04:55 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
07:20 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
Перевізник: Вол-Волынске АТП-10707
Багаж: 1шт. от 3-10 UAH
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information